Jdi na obsah Jdi na menu

Soutěž MH Bezděkov u Klatov

1. 10. 2016

1.10. jsme se s mladými hasiči zúčastnili dětské soutěže"Memoriál Jiřího Pekárka" v Bezděkově u Klatov. Sice naše družstvo nebylo úplně kompletní, ale na sestavení soutěžního týmu to stačilo. První v pořadí nás čekala "mini štafeta", kterou všichni bravurně a bez nehody zvládli. Následoval požární útok, který jsme rovněž úspěšně dokončili. Družstvo sice v obou disciplínách podalo výborné výkony, nicméně konkurence byla veliká, a tak nám o pár vteřin utekla bronzová příčka a s ní samozřejmě i krásný pohár. Je to ale sport, a jedním z úspěchů je i umět prohrávat. Konec konců i bramborová medaile, z devíti soutěžních družstev, není k zahození. K opravdovému cennému kovu zbývá pogratulovat našim kolegům do Žichovic, kteří nás o jednu příčku předběhli a získali tak třetí místo. Pořadatelé ovšem mysleli na všechny ostatní příčky a tak si každý z této pěkné akce sebou domů odvezl nějakou tu cenu. 

Více o této akci se určitě dozvíte z fotogalerie, viz níže.  

 

A ještě pár fotek z Klatovského deníku

 

Náhledy fotografií ze složky Soutěž MH Bezděkov u Klatov

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář