Jdi na obsah Jdi na menu

Budětická pouť 2020

16. 6. 2020

Vážení přátelé. Dlouho jsme uvažovali, přemýšleli, debatovali jsme, dnem i nocí, společně se neustále rozhodovali, zda-li letošní ročník Budětické pouti vůbec uděláme. Ještě před pár dny panovalo jasné rozhodnutí. Akci zrušíme!!!! ... Nicméně, vzhledem k rozvolnění současné situace, která se v podstatě mění ze dne na den, jsme se nakonec rozhodli, že se přeci jen letošní pouti nevzdáme! Ano, pouť bude!!! Program bude oproti předešlým letům sice lehce ochuzen, nicméně doufáme, že i tak si každý návštěvník přijde na své. Sobotní odpoledne začne tradiční soutěží 17.ročník O pohár starosty.  Následovat bude neckyjáda, na kterou plynule naváže pouťová zábava se skupinou DeFacto. Pití a jídla bude dostatek, počasí je rovněž objednáno.

Tak přijďte, ať ty soukolí ekonomiky pomůžeme společně rozhýbat :D 

Přihlášky do soutěže zasílejte buďto mejlem na: info@hasicibudetice.cz, nebo na tel.: 721 405 615, 723 803 902

plakat-pout-20.jpg