Jdi na obsah Jdi na menu

Soutěž MH v Bezděkově

28. 9. 2013

 28.9.2O13 se kolektiv mladých hasičů zůčastnil soutěže v Bezděkově. Soutěžili jsme v požárním útoku, a speciální trojůhelníkové štafetě. Přihlášeny byly dvě družstva, mladší a starší kategorie. Kolektiv se umístil na krásném čtvrtém a pátém místě. Všem patří pochvala za bezproblémové chování a také za podaný výkon. I když je vždy co vylepšovat...

Nutno říci, že pochvalu také zaslouží ti nejmenší z kolektivu, za své odhodlání, bojovnost a statečnost. Především proudař Vojta Smetana, který zkrotil rozvášněnou hadici plnou vody. Bohužel při tomotu činu na něm nezůstal ani kousek suchého místa (včetně vedoucího..). Co by to bylo ale za suchého hasiče!!! 

 

Náhledy fotografií ze složky Soutěž MH v Bezděkově

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář